En İyi Su Arıtma Cihazı

EN İYİ SU ARITMASI NASIL olur?

İnternet'te yüzlerce ürün var ve bu ürünlere bakıyorsunuz, neredeyse hepsi aynı ürün gibi görünüyor. Hangi ürünü satın alacağınıza karar veremezsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Not: 250-300-400 TL'lik fiyatlara sahip ürünler% 100 Çin Tayvan olduğunda, bu cihazlara yaklaşmayın. Bu tür cihazlar suyun arındırılması yerine su kirliliğini etkiler ve suda bakteri oluşumunu hızlandırır.
1. Önce su basıncına dikkat etmelisiniz
Öncelikle ikamet ettiğiniz bölgedeki su basıncı çok önemlidir, çünkü seçim ürün su basıncına göre kararlaştırılmıştır. Su basıncınız düşükse, pompalı (motorlu) modelleri seçmelisiniz. Çeşmenizi açın ve suyun akışına bakın. Eğer su tazdik'i çalıştırıyorsa, su basıncınız iyidir. Binanızda hidrofil kullanıyoruz ve su basıncınız yine iyi. sadece yüksek katlarda oturup pompalanan modeli tercih etmeniz yeterli.
Kısacası, köylerde ve kıyısal köylerde yaşıyorsanız, pompalı organik su arıtma cihazlarını kesinlikle tercih etmeniz gerekir. Şehir merkezlerinde su basıncı genellikle iyidir.
2. Bakımına ihtiyaç duyduğunuz tedavi cihazının en az 7 ti ve 8-9 kademesine, yani su arıtma cihazındaki mineral yapıyı bozacak saf su üreten makinelerden kaçınmasına dikkat edin. 5-filtre ters ozmoz su arıtma cihazları, saf suya yakın bir değere sahip suyu saflaştırır. PH seviyesi 7 derecenin altındaki bir su üretir ve bu suyu içmek risklidir. Madensiz içme suyu gelecekte insan sağlığı için tehlikelidir. Özellikle bebeklerde ve küçük çocuklarda mineral içermeyen su içmek, çocuk gelişimi için tehlikelidir. Geri çağırmanızda mineral ve alkali filtreleri bulmaya özen gösterin. Mineral, Alkali, Tatlandırıcı vb. Filtreler ABD'de yapılmalıdır Çin Tayvan filtreleri, pH değerini arttırmadığı için minerali suya katmazlar.
3. Hizmet orada olduğunuz sırada ve kurulum sırasında servis verebileceğiniz bir sorun olduğunda önemlidir. yarın su arıtma hizmetinden faydalanabilmeniz için bir servis ağına sahip olmanız gerekir.
4. Çin-Tayvan ürünlerinin kullanımından kaçının. Türkiye'de su arıtma cihazlarının çoğunluğu Tayvan'da üretilmektedir. Kullanılan zar filtresinin Dow Filmtec olduğundan emin olun. Dow filmtec ABD yapımı bir filtredir ve utanmaz değildir. Filmtec membran sınıfının Türkiye'deki en iyi markasıdır ve tüm kalite belgelerine sahiptir. Bazıları ürünlerinin Amerikan ürünü olduğunu söylüyor ve usa'dan teknoloji yazarlarına bunlar ABD değil, usa teknolojileri kullanılıyor.
5. Ürünün fiyatı makul olmalıdır. 2000 TL'de satılan su arıtma cihazı ile 700-1000 TL'de satılan su arıtma cihazı arasında bir fark yoktur. pahalı satışlar için kalite ve pazarlama taktikleri koymaktır. Aynı zamanda, tanıtım metodu ile satılan su arıtma cihazları genelde pahalıdır ve araç pahalı olduğu için, en azından 5. sıradan son kullanıcıya teslim edilir ve ürün fiyatı, ayrı bir kar getirerek artıyor aracın her bir kişisi.
6. Aynı filtre yapısına ve sayısına sahip başka bir marka su arıtma cihazı diğer marka su arıtımını aşarsa, bu dürüst bir satıcı değildir. Dürüst satıcılardan satın aldığınız ürünü satın aldıktan sonra hizmet önemlidir. yarınki satay gibi duruma geldiğinde bir daha su arıtıcısını aramayın.